AFV doplnková sada pro stojan VARIO-AIR

AFV doplnková sada pro stojan VARIO AIR. Určeno pro bojovou techniku a kolová vozidla

dodání do 2 týdnů
Kód: AIR-DS
250 Kč
Kategorie: Doplňky

APIK

AFV doplnková sada pro stojan VARIO AIR.

Určeno pro bojovou techniku a kolová vozidla.

Pevná konstrukce s vysokou variabilitou pro použití při základní stavbě modelu až po jeho finalizaci.

Dvě vodící lišty s vedením a uchycením na šrouby M4 do základního rámu stojanu VARIO AIR. V balení 4ks upevnovacích šroubů. Oválné matice jsou součástí stojanu VARIO AIR.

Koncepčně řešen s uchycením na válcové vzpěry, které umožnují otáčení podpěr v rozsahu 360°. V horní části je otvor d3mm, který umožnuje vložení např. kovového nábytkářského čepu (je součástí balení v počtu 4ks), případně lze využít i pro další potřeby. 

Rozsah posuvu vzpěr ve vodící liště je 18min/MIN. a 145mm/MAX. V uchyceném rámu stojanu VARIO AIR na kolmou osu je 55mm/MIN. a 145mm/MAX.

Výškové nastavení podpěr je v rozmezí 0-15mm s možností otáčení v rozsahu 360°. Pozice podpěr je možné měnit v závislosti na použití. V případě otočení podpěry je možné využívat pro pevnější uchycení modelu pomocí čelistových ploch. Horní plocha podpěry je mírně zdrsněná pro lepší adhezi uchyceného modelu.

Ergonomie doplnkové sady AFV je řešena, aby byl model co nejvíce přiblížen k pracovní desce modelářského stolu. Výška uchyceného modelu v základním rámu stojanu AIR bez použití otočného nebo výklopného postavce je 45mm/MIN. a 60mm/MAX. nad pracovní deskou modelářského stolu.

Toto řešení je doporučené pro základní stavbu modelu.

Pro finalizaci modelu, tedy obtisky a weathering atd. doporučujeme pro efektivní práci využití doplnků otočného nebo výklopného postavce.

Sada je kompletně demontovatelná. 

Teplotně odolná do 70°C.
Materiál PET-G.
Barva materiálu zvolena s přihlédnutím na minimalizaci rušivého efektu vůči modelu.

 

 

Soubory ke stažení : 

MANUAL_AFV_DL.pdf

 

Zpět do obchodu